KONST / Ramar / Ram 5213183
nr 521 3183
Ram
förgylld, yttermått 90x75, innermått, 75x62 (skador)
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 april 2008
kl 17:26:35
100 kr
200 kr
200 kr
Tilgman Keramik